71/311 39 68

Rozmiar czcionki:

Aktualności

DZIEŃ SENIORA

h


Z okazji Dnia Seniora Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zorganizował okolicznościowe spotkanie seniorów. Odbyło się ono w czwartek 28 listopada 2019 r. w lokalu „Palce lizać” przy ul. Osiedlowej w Siechnicach. Na spotkanie przybyło 33 seniorów (w tym 25 pań i 8 panów) z różnych miejscowości Gminy Siechnice. Wszystkim, którzy tego potrzebowali, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapewnił dowóz oraz transport do domu po zakończeniu spotkania. Wśród zaproszonych osób znaleźli się zarówno podopieczni GOPS, jak i inne osoby, dla których uczestnictwo w tym wydarzeniu było ważnym przeżyciem.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie trzynastej. Dla zaproszonych gości przygotowano smaczny posiłek składający się obiadu, przekąsek oraz owoców. Wspólnie spędzony czas umilał gościom zespół muzyczny „Dżwiękodzieło”, a sami uczestnicy bawili się tańcząc i śpiewając. 
Dzięki zorganizowanemu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach spotkaniu z okazji Dnia Seniora, zaproszeni mieszkańcy mogli poczuć się częścią większej społeczności i wspólnie spędzić miłe chwile we wspólnym towarzystwie i sympatycznej atmosferze.
 

 


---
Osoba odpowiedzialna za treść: Sławomir Małecki
Wytworzenie informacji: 2019-12-27
Data publikacji: 2019-12-27
Data aktualizacji: 0000-00-00
<< Wróć do listy newsów