Interdyscyplinarna pomoc dla samodzielności

 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez Fundację Potrafię Pomóc w ramach projektu „Interdyscyplinarna pomoc dla samodzielności” – współfinansowanego ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Celem projektu jest zwiększanie samodzielności osób z niepełnosprawnościami objętych działaniami projektu, poprzez zastosowanie ciągłych, kompleksowych i adekwatnych do wieku, stanu zdrowia i poziomu funkcjonowania form wsparcia projektowych przydzielanych na podstawie indywidualnie zdiagnozowanych potrzeb.
Oferowany zakres usług obejmuje możliwość skorzystania z profesjonalnych i wszechstronnych zajęć terapeutycznych z zakresu m.in.: terapii behawioralnej, Bobath, terapii integracji sensorycznej, terapii ręki, terapii widzenia (optometria), terapii Vojty, terapii zajęciowej czy logopedii. 
Informacje dotyczące procesu zgłoszeniowego - rekrutacja krok po kroku - prezentuje infografika. Wszelkie potrzebne dokumenty są do pobrania na stronie: Interdyscyplinarna pomoc dla samodzielności (potrafiepomoc.org.pl)
W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: tel.:+48 603 388 811 (w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku), e-mail: projektpfron@potrafiepomoc.org .

 

 

Źródło obrazu: Depositphotos 

Programy społeczne i projekty unijne