Dzień seniora

 

 

2019

Z okazji Dnia Seniora Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zorganizował okolicznościowe spotkanie seniorów. Odbyło się ono w czwartek 28 listopada 2019 r. w lokalu „Palce lizać” przy ul. Osiedlowej w Siechnicach. Na spotkanie przybyło 33 seniorów (w tym 25 pań i 8 panów) z różnych miejscowości Gminy Siechnice. Wszystkim, którzy tego potrzebowali, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapewnił dowóz oraz transport do domu po zakończeniu spotkania. Wśród zaproszonych osób znaleźli się zarówno podopieczni GOPS, jak i inne osoby, dla których uczestnictwo w tym wydarzeniu było ważnym przeżyciem.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie trzynastej. Dla zaproszonych gości przygotowano smaczny posiłek składający się obiadu, przekąsek oraz owoców. Wspólnie spędzony czas umilał gościom zespół muzyczny „Dżwiękodzieło”, a sami uczestnicy bawili się tańcząc i śpiewając.  
Dzięki zorganizowanemu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach spotkaniu z okazji Dnia Seniora, zaproszeni mieszkańcy mogli poczuć się częścią większej społeczności i wspólnie spędzić miłe chwile we wspólnym towarzystwie i sympatycznej atmosferze. 
 


2018

Z okazji Dnia Seniora Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zorganizował okolicznościowe spotkanie seniorów. Odbyło się ono w środę 24 października 2018 r. w lokalu „Karczma Katarzyna” przy ulicy Głównej w Świętej Katarzynie. Na spotkanie wigilijne przybyło 25 seniorów (w tym 17 pań i 8 panów) z różnych miejscowości Gminy Siechnice. Wszystkim, którzy tego potrzebowali, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapewnił dowóz oraz transport do domu po zakończeniu spotkania. Wśród zaproszonych osób znaleźli się zarówno podopieczni GOPS, jak i inne osoby, dla których uczestnictwo w tym wydarzeniu było ważnym przeżyciem.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie jedenastej. Pozdrowienia oraz życzenia od Burmistrza Siechnic zaproszonym gościom przekazała Sekretarz Gminy Siechnice Pani Barbara Kosterska.

Dla zaproszonych gości przygotowano smaczny posiłek składający się obiadu, przekąsek oraz owoców. Wspólnie spędzony czas umilał gościom zespół muzyczny „Dźwiękodzieło”, a sami uczestnicy bawili się tańcząc i śpiewając.   

Dzięki zorganizowanemu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach spotkaniu z okazji Dnia Seniora, zaproszeni mieszkańcy mogli poczuć się częścią większej społeczności i wspólnie spędzić miłe chwile we wspólnym towarzystwie i sympatycznej atmosferze. 
 

 

Źródło obrazu: Depositphotos

Programy społeczne i projekty