Piknik rodzinny

INFORMUJEMY, IŻ AKTUALNIE OŚRODEK NIE REALIZUJE PROJEKTU W FORMIE PIKNIKÓW RODZINNYCH

Do stałych imprez w gminie Siechnice wpisały się Pikniki Rodzinne, które rokrocznie odbywają przed wakacjami Celem pikników jest integracja rodzin i promocja wspólnie spędzanego wolnego czasu, dlatego organizowane są rożnego rodzaju konkurencje sportowe, w których rodziny mogą poczuć się jak jedna drużyna walcząca o nagrody.

W chwilach wytchnienia, między zmaganiami konkursowymi, uczestnicy zarówno mali jak i więksi mogą skorzystać z wielu atrakcji,  które zapewniają organizatorzy, między innymi - dmuchane zamki, spływ kajakowy, trening sztuk walki i wiele innych. Nad utrzymaniem atmosfery beztroskiej zabawy czuwają animatorzy, którzy swoją energią zachęcają do zabawy nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Podczas zabawy organizatorzy zapewniają uczestnikom darmowy poczęstunek.
Na zakończenie pikniku losowane są atrakcyjne nagrody dla rodzin biorących udział w konkurencjach sportowych.

Piknik Rodzinny jest nie tylko znakomitą zabawą dla rodzin ale też świetną okazją do współpracy podmiotów działających na terenie gminy. Z każdym rokiem przybywa organizatorów, którzy wzbogacają imprezy swoimi pomysłami i zaangażowaniem.

Pikniki finansowane są ze środków Gminnych Programów Przeciwdziałania Uzależnieniom a także przez sponsorów dofinansowujących  i przekazujących nagrody.Zobacz galerię z pikniku w Siechnicach                                Zobacz galerię z pikniku w Św. Katarzynie
 

Programy społeczne i projekty